Projektujemy tablice unijne według obowiązujących wytycznych

Tablice informacyjne oraz pamiątkowe. Zewnętrzne oraz wewnętrzne

Jako producent tablic unijnych wykonujemy wszystko na miejscu.

Projekt tablicy unijnej

Prace zaczynamy od projektowania graficznego. Po otrzymaniu od klienta treści tablicy konsultujemy rozmiary konstrukcji / tablic, sposób montażu oraz lokalizacje. Po zaakceptowaniu projektu oraz ustaleniu wszystkich informacji związanych z montażem przechodzimy do kolejnego kroku.

Produkcja

Kolejnym krokiem zlecenia jest produkcja. Na tym etapie zbieramy wszystkie potrzebne materiały do produkcji tablic / konstrukcji unijnych. Nasz zespół spawaczy oraz monterów przystępuje na tym etapie do pracy na pełnych obrotach. Spawanie, impregnowanie oraz malowanie to prace związane z produkcją konstrukcji. W tym samym czasie nasz zespół grafików przekazuje gotowe projekty do działu druku gdzie zostaje naniesiony druk na materiał wybrany w procesie projektowania.

Montaż

To już ostatni etap pracy, Zespół monterów dokładnie zabezpiecza gotowe konstrukcje / tablice oraz wyrusza na montaż będąc cały czas w kontakcie z klientem. Montaż odbywa się w określonym terminie. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi w który jesteśmy wyposażeni, montaż odbywa się w expressowym tempie. Średni czas wbetonowania konstrukcji unijnej o standardowych wymiarach to 20min!

Wzory tablic unijnych

Infrastruktura i środowisko

Tablica infrastruktura i środowisko

Polska cyfrowa

Tablica Polska Cyfrowa

Wiedza Edukacja Rozwój

Tablica Wiedza Edukacja Rozwój

Inteligenty rozwój

Tablica Inteligenty rozwój

Polska wschodnia

tablica Polska Wschodnia

Polska wschodnia

tablica Polska Wschodnia

Polska wschodnia

tablica Polska Wschodnia

Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Realizacje tablic unijnych

Montujemy na terenie całej Polski!