Panel Klienta

Panel Klienta

Specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy usługę Panelu Klienta. Dzięki temu każdy mógł pobrać materiały z zakresu usług foto na swój nośnik.

Zaloguj się do
Panelu Klienta

Stworzyliśmy dla Ciebie intuicyjny system zarządzania materiałami.

Przeglądaj swoje materiały

Łatwy w obsłudze interfejs pozwala na proste i szybkie odtwarzanie Twoich materiałów.

Zapisuj materiał na swoim nośniku

Pamiętaj, że posiadasz możliwość pobierania plików wprost na swój komputer, smartphone.

Jeśli wykonujemy dla Ciebie jedną z podanych usług: (wesela, śluby, komunie święte, chrzciny, studniówki lub inne ceremonie, imprezy okolicznościowe) to masz dostęp do panelu klienta. Jeśli nie otrzymałeś/aś danych logowania, skontaktuj się proszę z nami.

Przejdź do panelu klienta: http://panel.fotomazury.pl/logowanie

panel-klienta

panel-klienta

 

Coś o naszym studio fotograficznym:

Kompleksowa obsługa uroczystości ślubnych i weselnych, Pierwszych Komunii Świętych, Chrztów, Studniówek, Imprez okolicznościowych itp. Całą uroczystość nagrywamy używając jednej lub kilku kamer (również w wysokiej jakości FullHD). Oferujemy także sesje zdjęciowe w naszym studiu jak i w plenerze o ustalonej porze. Zarejestrowany materiał jest następnie obrabiany w profesjonalnym zapleczu graficznym przez naszych fotografów oraz grafików komputerowych. W efekcie Klient orzymuje materiał na nośniku jaki go interesuje. Może być to DVD, Pendrive (DVD i Pendrive również z indywidualnym nadrukiem) oraz w wersji cyfrowej – materiały do pobrania z naszej chmury.

Coś o naszej agencji reklamowej:

Dysponujemy szerokim wachlarzem usług. Nie ogranicza nas medium. Każde zlecenie naszego Klienta rozpatrujemy kompleksowo, dostosowując odpowiednie narzędzia do stworzenia najlepszego rozwiązania. Wiedza naszego zespołu pozwala na tworzenie skutecznych rozwiązań bez ograniczeń platformowych. Naszym priorytetem jest dostarczenie Klientowi kompleksowo wykonanej reklamy w formie wybranej przez Klienta. Priorytet priorytetami, ale Celem naszej działalności jest stworzenie reklamy, która faktycznie działa.