Oklejanie aut / grafika samochodowa

Jako agencja reklamowa zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu promocji oraz wspierania wizerunku każdej marki. Jednym z rozwiązań, które oferujemy jest oklejanie samochodów, dzięki któremu Twoja reklama jest nie tylko zewnętrzna, ale także absolutnie mobilna. Proponowane rozwiązania to zamieszczenie kompleksowej grafiki, a także zmiana koloru auta, zabezpieczenie go folią ochroną oraz OWV. Wszystkie proponowane usługi wykonywane są z największą precyzją przez naszych specjalistów, dzięki czemu efekt będzie absolutnie profesjonalny.

Oklejanie aut grafiką reklamową zapewnia Twojej marce mobilną promocję wszędzie tam, dokąd zmierzasz Ty lub pracownicy Twojej firmy. Wystarczy, że zamieścisz na niej niezbędne informacje takie jakie jak adres, kontakt i podstawowe usługi lub produkty. Zewnętrzna forma reklamy zapewni większe grono odbiorców, co za tym idzie – potencjalnych klientów. Sprawdź pełną ofertę usług, jakie wykonujemy na samochodach i wybierz tę, której potrzebujesz Ty lub Twoja firma.

Oferujemy:

  • Oklejenie pojazdu grafiką reklamową

  • Zmianę koloru samochodu

  • Zabezpieczenie samochodu folią ochronną

  • Oklejenie szyb folią OWV

Grafikę na auta przygotowujemy zawsze na podstawie zdjęcia danego samochodu. Każdy projekt uzgadniamy indywidualnie z klientem.  Na nasze realizację udzielamy gwarancji. Wykonujemy wydruki bardzo wysokiej jakości na foliach wylewanych specjalnie przeznaczonych do oklejania pojazdów,  a także drukujemy na siatkach OWV którymi oklejamy szyby. Folia OWV sprawia, że pasażerowie widzą co dzieje się na zewnątrz a osoby będące poza autem widzą jedynie reklamę.

Z oklejaniem aut wiąże się wysoka precyzja, który jest niezbędna do wykonania trwałej reklamy, czy zmiany koloru auta. Nasze wieloletnie doświadczenie możemy potwierdzić bogatym portfolio.

Nasze przykładowe realizacje:

Zobacz pozostałe realizacje tutaj!